Erkko taipui kepulien itkuun! Erotti

Häpeä, Erkko! Eikö sinulla ole yhtään selkärankaa, ja alennut kepunilviäisten tasolle?
5186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

punikki.

Äänestä
  • Suomen rikkain mieskö punikki? Olet hupaisa pelle.

    Äänestä

  • ironmikes kirjoitti:

    Suomen rikkain mieskö punikki? Olet hupaisa pelle.

    Erkko on 270 astetta kalleen vasemmalle, ymmärrän jos se tuollaisesta puusilmästä näyttää siltä että Erkko nojaisikin oikeaan.

    Äänestä

  • rikkain punikki. kirjoitti:

    Erkko on 270 astetta kalleen vasemmalle, ymmärrän jos se tuollaisesta puusilmästä näyttää siltä että Erkko nojaisikin oikeaan.

    että pietilä kommari sai potkut.

    Äänestä

Jos tuo tieto pitää paikkansa niin Erkko on todella dementoitunut, hänen pysyväisohjehan on ollut että maalaisliitosta, keskustapuolueesta tai nykyisestä keskustasta ei saa hänen lehdissään koskaan kirjoittaa mitään myönteistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pietilän kirjoitti:

Häpeä, Erkko! Eikö sinulla ole yhtään selkärankaa, ja alennut kepunilviäisten tasolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu