Hanat

pakkasen kestäviä hanoja on uudemmissa,mutta vanhat hanat ei kestä jos sinne jää vettä jäätyessään rikkoutuu , itselleni kävi että elementti halkes,já ei kun uusi tehtaalta 180mk olen ottanut hanat irti kun olen jättänyt auton kylmilleen.
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lasketa pois? Hanat kannattaa käyttää tyhjänä hetken niin jäätyvää vettä ei oo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mb-fani kirjoitti:

pakkasen kestäviä hanoja on uudemmissa,mutta vanhat hanat ei kestä jos sinne jää vettä jäätyessään rikkoutuu , itselleni kävi että elementti halkes,já ei kun uusi tehtaalta 180mk olen ottanut hanat irti kun olen jättänyt auton kylmilleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu