Kylläpä nauratti

Kylläpä nauratti miten Bush ja hänen puudelinsa kusettivat kansalaisiaan Irakin sodan suhteen.
Kongressiedustajien karoita ei ollut kuin yksi Irakissa ja kun Moore ehdotteli uhrautumista isänmaan puoleesta, niin juoksivat kuin koirat häpeisään karkuun Moorea.
3361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko Seppo Lehto?

Äänestä

kun tietävät liikaa?

Äänestä

Hahahah! Kato nyt mitä oot kirjotellut vitun ipana!

Holocaustkusetus
Kirjoittanut: ironmikes 6.9.2006 klo 08.58


Holocaustkusetus on yhtä suurta ja harkittua kusetusta kuten ovat KAIKKI uskonnotkin, olivatpa ne mitä hyvänsä hihhulointia tahansa.

6- miljoonaan kuollutta ja nimenomaan harkiten tapettuna juutalaista on täyttä paskaa, sillä leireillä kuoli suurin osa puna-ym tauteihin aliravitsemukseen ym.

Jos laskettaisiin yhteen muka 6- miljoonaa tapettua ja sairauksiin ja muihin syihin kuolleet, niin juutalasia ei olisi ollut sodan jälkeen maailmassa enää paljokaan, eikä se olisi ajatuskuvionakaan ollenkaan hasummpaa:-))

Juutalaisten salakavalat juonet ja häikäilemätön oman edun tavoittelu kyllä tiedetään, mutta Holcoastkusetus on niistä kaikkein suurin ja on aihettanut eniten sortoa ja riistoa, muille paitsi juutalaisille itselleen.

Juuri Holocaustilla surkuttelemalla saatiin aikaan Israelin valtio ja aivan väärään paikaan, kuten on moneen otteeseen nähty.

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=500000000000002&conference=664&posting=22000000019281110

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ironmikes kirjoitti:

Kylläpä nauratti miten Bush ja hänen puudelinsa kusettivat kansalaisiaan Irakin sodan suhteen.
Kongressiedustajien karoita ei ollut kuin yksi Irakissa ja kun Moore ehdotteli uhrautumista isänmaan puoleesta, niin juoksivat kuin koirat häpeisään karkuun Moorea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu