Saarelat yhdessä vuoden-kaksi

avioero ja motti.Lumihanki...perhe...
4237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähellä.

Äänestä

miksi taviksia vaivataan tollaisilla vitun kyrvillä. minä ja varmaan jokunen tollaisille vitun idioottipelleillle antaa os, saunantakusen

Äänestä

Omapahan on liittonsa. Nykyään ihmisten avioliitot eivät kestä, joten siinä mielessä he eivät ole muita huonompia ihmisiä, vaikka ero tulisikin. Normaalia onnellisemman ja kestävämmän parisuhteen luominen ei pitäisi olla kovin vaikeaa. Niin alas on moraali laskenut, että pienellä yrittämisellä pääsee jo keskiarvon yläpuolelle.

Äänestä
  • ko henkilä on jo solminut julkisen suhteen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonka jälkeen kirjoitti:

avioero ja motti.Lumihanki...perhe...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu