Karjalan palautusta ajavatkaan eivä voi sietää Seppo Lehtoa!

2187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tällä Kurulaisella punakaarti-suvun iltatähdellä ei ole eikä tule olemaan mitään saatavia kun Karjala taas kuuluu Suomen yhteyteen.

Me tulevat maanomistajat vaadimme porttikielon maillemme koskien Seppo Lehtoa.

Äänestä

Lehdolla ei ole mitään asiaa palautettuun Karjalaan.
Tällä Kurulaisella laiskalla rengillä ei ole mitään asiaa sinne.
Tulevana suurmaanomistajana määrään hänelle porttikiellon. Pysyköön tämä petturi vaan tamperelaisten riesana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heh heh hee,,,,,,, kirjoitti:

http://veikkosaksi.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu