Vierailin pari yötä lakeuress ja näin pikkutyttöjä, jotka näyttelivät kokenutta maailmannaista, mutta en ainuttakaan kiimaista yli 40 v. Eikö teillä enää ole kiinnostusta, edes saunan jälkeen lauantaina?
onko seinäjoella ainuttakaan
kiimaista?
61166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Voi kikkeli.
Kyllä kuule halut menee kun tollasen idiootin tapaa. Jokin taso sentään säilytetään.
Sinussa oli työtä saada roikkumasta pois pöydästäni. Haisit navetalle ja ruinasit ilmaista viinaa tuskaasi. Et ollut kiimassa.
Vieraitten on turha tulla perj-sun. välillä. Vain tiistaina nurmoolaisille ja joskus ylistarolaisille.
Voi poikaparkaa, seinäjokiset on kuule fiksuja, ei ne niin vaan jakele urooksille.
Etsin täysi-ikäistä eli yli nelikymppistä kiimaista naista, mutta mutta taitavat tuijottaa Tervoa. Älä sekaannu miesten asioihin!
Tietojeni mukaan vanhasen hallituksen hedelmöitystyöryhmä on päättänyt, että geenistä etsitään perseen sulkijalihaksen geeni. Siitä kehitetään niin tiukka, terävä ja pärisevä, että kakkaa ei voi jäädä reunuksiin. Se on siis veitsen terävä. Puristuu niin tiukkaan, että sulamatonkin aines litistyy poikki. Lopuksi se automaattisesti pärisee 50 hertzia sekunnissa puhdistuen.