Eli milloin Galactican uuset jaksot alkavat?
Galactican uudet jaksot
6
914
Vastaukset
- Taffel
3. tuotantokausi alkoi 6.10. Suomesta en tiedä, milloin saadaan edes 2. tuotantokausi näytettyä. Todennäköisesti parin vuoden päästä.
- AROSUSI-09
Tai konsanaan ei milloinkaan...Mutta saapahan noi dvd-nä.(Damn.Vieläkin katkera siitä ettei kolmonen näyttänyt Buffy vampyyrintappajaa paria kautta pidempään:P)
- Huano
ja perkuleen synkkä sarja. Olispa rokomiäs jääny miiamivisen jälkeen eläkkeelle . . .
- Himura
Liez. Uusi BSG on parasta scifiä koskaan, ja samalla luultavasti parasta mitä TV:stä on tullut mies muistiin.
- ihan parasta
Himura kirjoitti:
Liez. Uusi BSG on parasta scifiä koskaan, ja samalla luultavasti parasta mitä TV:stä on tullut mies muistiin.
:)
Mutta täytyy sanoa, että NELONEN on todella tehnyt oikean emämunauksen, jos ei kerran saa sarjalle, jonka jopa Time-magazine on valinnut maailman parhaimmaksi sarjaksi, katsojia.
Kun näitä jaksoja näytetään telkusta tähän tahtiin niin kaikki ehtivät katsoa nuo jo muualta, eikä 2 season katsojaluvut rytise. Lisäksi mainostavat liian vähän. - scifisti
Himura kirjoitti:
Liez. Uusi BSG on parasta scifiä koskaan, ja samalla luultavasti parasta mitä TV:stä on tullut mies muistiin.
Kyllä B5 nyt vielä on edellä tuota. Tehostetekniikka on kehittynyt ja se tietysti näkyy mutta B5 roolitus on jotenkin parempi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104868- 62863
- 45834
- 48771
- 49684
- 31639
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38526