mitenhän....

näihin verotus hommeli pompsahtaa?
eli mikähän mahtaa olla se lopullinen hinta.

http://www.eurocars.fi/
1354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos oot yhtää tässä maassa kunnialla veroja
maksanu ja seurannu tämän maan mieletöntä
verotusta joka asiasta niin tuskinpa vaan
autoverotus helpottaa yhtään, sitä paitsi jos
helpottaa niin ne perii sen rahan sitte esim.
bensan hinnasta kuullostaako semmonen 10-15mk/l
kivalta??
joten paras olis vaan unohtaa koko auto vero
hömpötys koska ei se tuu ikinä helpottamaan.
ei semmonen veron alennus juttu tuu ikinä
onnistumaan tässä maassa, päin vastoin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mike kirjoitti:

näihin verotus hommeli pompsahtaa?
eli mikähän mahtaa olla se lopullinen hinta.

http://www.eurocars.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu