KOKOOMUSPOMON RAKAS MYI SEKSIÄ

Iltalehti paljastaa Harri Jaskarin rakkaan eroottisia mainoskuvia netissä. Näissä kuvissa näkyy mm. kengät, jotka daami on käyttänyt edustus juhlissa.
63275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tekeekö tuo kokoomuslaisuus jotensakin ihmisen tyhmäksi vai?

Äänestä
  • Tämä tallinalaisneito ei taida kuulua sihteeriopiston naisiin.

    Äänestä

  • vai niin kirjoitti:

    Tämä tallinalaisneito ei taida kuulua sihteeriopiston naisiin.

    kyllä se vaan kuului.

    Äänestä

  • Iltalehdessä väittää kirjoitti:

    kyllä se vaan kuului.

    sihteeriopisto on luuli varmaan joksikin kouluksi!

    Äänestä

  • riivannee, kun on yhä panelilla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietiskelijä... kirjoitti:

Iltalehti paljastaa Harri Jaskarin rakkaan eroottisia mainoskuvia netissä. Näissä kuvissa näkyy mm. kengät, jotka daami on käyttänyt edustus juhlissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu