Kumipallona luokses pompin vain

pom pom pom pom pom pikku omena
pom pom pom pom pom pikku omena
pom pom pom pom pom pikku omena
suuhun aatamin!
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jOs sulla ei asiaa ole, älä selitä mittään pompin. ei ketään kiinnosta asia ei mittään. jos et lopeta koko pumppaamo loppuu, ei työpaikkaa mulla.ei tarvi huomata kerjätä taas sitä. tämän mielipiteitä kerron, se on oma.

Äänestä

pomppii?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pompin vain kirjoitti:

pom pom pom pom pom pikku omena
pom pom pom pom pom pikku omena
pom pom pom pom pom pikku omena
suuhun aatamin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu