Ei mitää häpyä!

Otsikko: VUOROTTELUVAPAA HALUTAAN PYSYVÄKSI
Eikö ihmisillä ole mitään häpyä? Luulis sitä nyt sentään vuoden riittävän.
4254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

POKANEN KAIKILLA NAISILLA ON HÄPY!!!!!
JOILLEKKIN MIES-PUOLISILLEKKIN LEIKATAAN HÄPY..
ONKO TÄMÄ TEVETTÄ KUSYY VARPUNEN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_3668 kirjoitti:

Otsikko: VUOROTTELUVAPAA HALUTAAN PYSYVÄKSI
Eikö ihmisillä ole mitään häpyä? Luulis sitä nyt sentään vuoden riittävän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu