VAROKAA,HELVETIIN

Näillä palstoilla käy kiista sieluista.Kun täällä riehuu taas hurjana Uskova1.Joka tarjoaa iankaikkista elämää helvetissä,vastineeksi adventisteille jotka julistavat pelastussanomaa KRISTUKSESSA,valitse puolesi!
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sillä ilman häntä ei ole mitään elämää!Se on aivan mahdotonta.Koska ainoastaan hänessä ja hänen kauttaan luotiin kaikki eläviksi.Jolla siis on Kristus,on elämä,mutta jolla ei Kristusta ole,ei ole elämääkään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAARNAAJIA kirjoitti:

Näillä palstoilla käy kiista sieluista.Kun täällä riehuu taas hurjana Uskova1.Joka tarjoaa iankaikkista elämää helvetissä,vastineeksi adventisteille jotka julistavat pelastussanomaa KRISTUKSESSA,valitse puolesi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu