Terroristi orava katkaisi sähköt

K Rajamäki on huolissaan tapahtuneesta. Kaikki oravat kuvataan, ja heistä luodaan rekisteri.

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Orava aiheutti sähkökatkoksen Leppävaarassa/1135222513924
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paavo Arhinmäki, kun tuot Rajamäen esille jutussasi????

Pamppua olisit tarvinnut enemmän!!!!

Äänestä

onko tiedoitusvälineet jo paikalla? ainakin
kaikki 200 mellakkapoliisia on nyt pamppuineen, kilpineen ja nippusiteineen espoossa jahtaamassa väkivaltaisia omaisuudentuhoojaterroristi-oravia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Espoossa. kirjoitti:

K Rajamäki on huolissaan tapahtuneesta. Kaikki oravat kuvataan, ja heistä luodaan rekisteri.

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Orava aiheutti sähkökatkoksen Leppävaarassa/1135222513924

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu