hei sinä rakkaani ...

minä haluaisin löytää kauniin jaymmärtäväisen
tytön joka on 16-18.v ja asuu 05-alueella...loppu
elämäksi!!!!! hei sinä kulta pieni mailaa
mulle!!!!!!!!!!!!!!!!



[email protected]
1562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Höh...
Olisitpa ollu pari vuotta vanhempi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakas kirjoitti:

minä haluaisin löytää kauniin jaymmärtäväisen
tytön joka on 16-18.v ja asuu 05-alueella...loppu
elämäksi!!!!! hei sinä kulta pieni mailaa
mulle!!!!!!!!!!!!!!!!



[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu