Heips, en ainakaan löytänyt aijempaa kysymystä tähän aiheeseen. Ajattelin kun olen nyt 4 päivää syönyt jasmin merkkisiä e-pillereitä, niin milloin yleensä nuo sivuvaikutukset alkaa... Eli ehkä ne välivuodot, ja vaikka rintojen turpoaminen (olis erittäin terve tullutta) ?
Kiitokset erittäin paljon kuka jaksaakin vastata!
Kiitokset erittäin paljon kuka jaksaakin vastata!
Vastaukset 2
Vanhimmat
tulemaan kahden viikon kuluttua. Todella rasittavaa kun rintoihin sattuu ja ne ovat turpeet (mulla ei innosta yhtään rintojen kasvu) ja tää vuotaminen.. olen pariin otteeseen syönyt pillereitä ja ei ole ikinä ole tullut vuotoa, no nyt on tämäkin riesa koettavana.. Mutta sehän ei muuten tarkota että juuri sinulle tulee näitä sivuvaikutuksia, yksilöllisiä kun kaikki ihmiset ollaan, joten ota sivuvaikutukset huomioon mutta älä välttämättä odota niitä.
Ensi viikon keskiviikkona, marraskuun ensimmäinen perjantai, joulun jälkeen, ennen kesää, kolmen vuoden päästä, ei koskaan.
Oma arvauksesi on ihan hyvä kuin kaikkien muidenkin.