MTV3 Boikottiin !!!

Koska MTV3 on pahasti aliarvioinut katsojien tasoa teettämällä ja lähettämällä Nevadan kaltaisen ohjelman niin hyvätIHMISET BOIKOTOIKAA MTV3:n ohjelmia , kun mainostulot laskee niin joudutaan nostamaan kissa pöydälle ja ohjelmapomot menee kiertoon.

Nopein korjausliike on keskeyttää Nevadan tekeminen välittömästi !!!
5466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miksi ajetaan digikanavauudistusta kun käärmettä pyssyyn.
miksi täytyy olla enemmän kanavia, kun näille neljälle analogisellekkaan ei saada tehtyä kunnon ohjelmia.esim. tämä uusi mikä ihmeen huitsin nevada.kammottava ohjelma.
kysynkin kenelle se tarkoittu,ilmeisesti 15-18 vuotiaille.
meidän katsojien ja maksajien aliarvostamista.
entä nämä nyt mtv3 tuomat uudet maksulliset kanavat,kysyn kuka näistä vielä haluaisi maksaa.
minä en ainakaan.

Äänestä
  • Enkä ainakaan ala maksaa sille sen roskasta.
    Maksan tv-luvan ja Canal Digitalin kanavamaksut ja se riittää mulle.

    Äänestä

  • Enkä ainakaan ala maksaa sille sen roskasta.
    Maksan tv-luvan ja Canal Digitalin kanavamaksut ja se riittää mulle.

    Äänestä

Eihän sille mitään voi jos ei ohjelmaa ymmärrä. Valitettavasti näyttää olevan suurimmalla osalla kolmosen katsojista sama ongelma. Eikun vaan naamanvääntäjät ja tekokorvahuumorit vaan ruutuun. Nevadaa paremmin ymmärtävä katsojakunta löytyisi varmasti Neloselta, jossa on muutenkin "järkevämpää" ohjelmaa.

Äänestä
  • Hienoa nähdä kun Nevadan tekijöiden kaverit ja sukulaiset heräsivät puolustamaan ohjelmaa !!!

    Toi on todellista sankaruutta , upeeeta !

    Mutta pyytäkää yleisöä nostamaan kyltin "naurakaa", jotta ymmärtäisi nauraa wiikkkkströöömin "hauskoille" jutuille ja vielä oikeassa kohtaa. Tämä kun onnistuu uutisvuodon kanssa ihan sujuvasti ilman kylttiäkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex. katsoja kirjoitti:

Koska MTV3 on pahasti aliarvioinut katsojien tasoa teettämällä ja lähettämällä Nevadan kaltaisen ohjelman niin hyvätIHMISET BOIKOTOIKAA MTV3:n ohjelmia , kun mainostulot laskee niin joudutaan nostamaan kissa pöydälle ja ohjelmapomot menee kiertoon.

Nopein korjausliike on keskeyttää Nevadan tekeminen välittömästi !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu