Kommareilla on parempi

Tutkimus osoittaa kommunistien harrastavan kaksi kertaa niin paljon seksiä kuin kapitalistit, aloittivat seksielämän nuorempina ja heillä on useampia partnereita kuin kapitalisteilla.

Mutta ei se mitään, sillä onhan kapitalisteilla Tumppu-Tebe, joka tumputtaa 5 kertaa päivässä :))
7190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Se on kommareille enää ainoa ilo, jonka saa yleensä ilmaiseksi! :))))))))))))))))

Äänestä

Jos tuo roska olisi totta ei Venäjällä olisi negatiivinen syntyvyys kuten siellä on. Samaan aikaan huomaa että jenkkilässä tuli juuri 300 miljoona ihmistä kelloon..

Äänestä
  • siirtyi kapitalismiin= syntyvyys laski. USA:aan virtaa muualta ihmisiä ja värillisten osuus lisääntyy.

    Äänestä

Löytyisikö?

Sinänsä mielenkiintoinen tulos, mutta olisi vielä kiinnostavampaa ketä tässä haastateltiin.
Q1: Oletteko?
A1: Kommunisti
A2: Kapitalisti
A3: En tiedä

Q2: Kuinka usein harrastatte seksiä?
A: N kertaa viikossa

:-)

Äänestä

kommareille ei oo nii väliä jörniikö sitä miehen vai naisen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seksielämä kirjoitti:

Tutkimus osoittaa kommunistien harrastavan kaksi kertaa niin paljon seksiä kuin kapitalistit, aloittivat seksielämän nuorempina ja heillä on useampia partnereita kuin kapitalisteilla.

Mutta ei se mitään, sillä onhan kapitalisteilla Tumppu-Tebe, joka tumputtaa 5 kertaa päivässä :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu