VOI EI !!!!!!!!!!!!!!!!

Coleman hävisi Cutlerille!! Valtias on sysätty pois valtaistuimeltaan :( Coleman kärsi muka ojentajavammasta...MINÄ EN HUOMANNUT MITÄÄN. Eikä podekaan ollut kisaamassa!!!! MIKÄ PETTYMYS
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ojentajaa...sokea?

Äänestä
  • varmasti ollu puolta pienempi. Isojahan nuo oli molemmat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bahaba kirjoitti:

Coleman hävisi Cutlerille!! Valtias on sysätty pois valtaistuimeltaan :( Coleman kärsi muka ojentajavammasta...MINÄ EN HUOMANNUT MITÄÄN. Eikä podekaan ollut kisaamassa!!!! MIKÄ PETTYMYS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu