Oletko pannut tänään?

Itse olen pannut tv:n päälle.
4371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta otin kyllä suihin...





avomiehen antaman pastillin.

Äänestä
  • Taitaa olla tällä Tertulla munat? Ei mennyt läpi provo..Liian läpinäkyvää.............

    Äänestä

  • kollolloo kirjoitti:

    Taitaa olla tällä Tertulla munat? Ei mennyt läpi provo..Liian läpinäkyvää.............

    mullahan on munat ihan sarjoissa!

    Mitäs vikaa siinä on jos tykkään imeskellä pastilleja? Etkö sä tykkää?

    Äänestä

tänään kahvinkeittimen päälle ja aamupalan pöytään;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Raimo kirjoitti:

Itse olen pannut tv:n päälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu