Ismon maneeri!

Mitä luulette onko se Ismon jatkuva rykiminen ja kravatin kohennus tahaton teko vai onko se tarkoituksella kirjoitettu sarjaan?
51106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mun mielestä se on varmasti kirjoitettu (niin sanotusti). Ei tahallinen teko varmastikaan.
Näyttäähän se hyvältä. Paremmalta kuin joku viivana seisominen... :D

Äänestä
  • ISMO=UUNO TURHAPURO
    UUNO TURHAPURO=PEUKKU YLÖS

    Äänestä

  • Ismo astronautiksi kirjoitti:

    ISMO=UUNO TURHAPURO
    UUNO TURHAPURO=PEUKKU YLÖS

    tarkotuksella sellanen ääliö..

    Äänestä

  • vaan tehty kirjoitti:

    tarkotuksella sellanen ääliö..

    ...Ippari olla vähä takakireä!!!!!!

    Äänestä

  • Calle kirjoitti:

    ...Ippari olla vähä takakireä!!!!!!

    No aikaisemmin Ismon byysat oli löysällä kun sen maneeri oli kiskoa niitä koko ajan ylös ja samaala vemputtaa persuksia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tauski kirjoitti:

Mitä luulette onko se Ismon jatkuva rykiminen ja kravatin kohennus tahaton teko vai onko se tarkoituksella kirjoitettu sarjaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu