Kuten täällä jo itsekin monen muun tapaan totesin, Huhtiniemen "teloitetut" oli puppua.
Nyt asian uuden tutkinnan vireille pannan "syväkurkku" onkin ottanut uuden vaihteen, hän VAIKENEE.
Tässä linkki:
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1266104
Asia on selvä, mitään salaisia rintamakarkureiden joukkoteloituksia ei ole ollut.
Pelkkää vasemmistolaispropagandaa koko juttu.
Hauska muistella täällä mm. Lainaaja. nimimerkillä kirjoittaneen Kokoomuslaisen raivokasta "Murhamarski"-höpinää.
Mahtaa taas hävettää.
Nyt asian uuden tutkinnan vireille pannan "syväkurkku" onkin ottanut uuden vaihteen, hän VAIKENEE.
Tässä linkki:
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1266104
Asia on selvä, mitään salaisia rintamakarkureiden joukkoteloituksia ei ole ollut.
Pelkkää vasemmistolaispropagandaa koko juttu.
Hauska muistella täällä mm. Lainaaja. nimimerkillä kirjoittaneen Kokoomuslaisen raivokasta "Murhamarski"-höpinää.
Mahtaa taas hävettää.
Vastaukset 15
Vanhimmat
mene nukkumaan rauhassa.
ei tuo syväkurkku asiaa muuta miksikään. Monet ovat tapauksista kertoneet. Elossa on vielä näkijöitä. Et ole seurannut riittävästi asiaa, runkkari.
Nämä "todistajat" eli eri motiivien takia valehtelevat henkilöt vetävät jo juttujaan paniikissa pois.
Samassa paniikissa tunnut olevan sinäkin :))))
Kerro Lainaajalle terveisiä :)
Tulemme ensi kesänä näkemään. Taltioi nyt viestisi, niin voit sitten muistella, mitä tuli kirjoitettua, runkku-tebe.
keväällä tovereittensa luita, siinähän sinulla olisi jotain tehtävääkin!!!
tekemisiään. Sen kuitenkin tiedän, että kerroit murkkuna nussineesi omaa äitiäsi. Sekin sieltä seksi palstalta, vuodelta 2004. On sulla perverssit harrasteet.
kukaan erehtyä ne on omalaatuisia!
Yli 200000 haavoittunutta,ovat lukuja ja Veikko Lavi lauloi aikanaan,jokainen ihminen on laulunarvoinen....!
hei sekopää, kuka tässä on vähätellyt suomalaisten menetyksiä sodassa?
Tässä oli kyse valheellisesta väittämästä Huhtiniemessä muka teloitetuista rintamakarkureista.
Naama kiinni jos et edes ymmärrä mistä avauksessa on kyse.
kuule mäntsälän "suurimies",ratsastaja,murhamarski sun idollis!
Jos et tunnista Veikko Lavin laulun sanomaa,että elämä on tärkeää,olet sairas ja mene hoitoon.
Se koira älähtää johonka kalikka kopshtaa.
Terve/hullu.
Meillä on ollut todella hauska muistella mokiasi, joista viimeinen oli valehdella ja keksiä, että Mike käyttää myös Lainaaja nikkiä, eli kirjoittaa myös sillä. Höpinäsi todistettiin pötypuheeksi ja taas olit naurunlaisena täällä.
Huhtiniemestä on kaivettu vasta pieni osa, joten älä taas nuolaise ennen kuin tipahtaa. Murhamarski nimitystä käytettiin jo ennen Huhtiniemen asiaa, eli taas mokasit.
Nauraja. voi liittyä samaan remmiin :)))
Se on hienoa, että meillä kaikilla on hauskaa.
Sillä voin rehellisesti (varmaankaan ei ole tuttu termi sinulle) sanoa, että mulla on hauskaa piisannut "teidän" kustannuksella :)))
Hyvää päivänjatkoa ja kirkkaita kyyneleitä!
Syy on:
Kirjoittanut: Tebe 30.3.2003 klo 16.54
syy sama kuin miksi peniksen kehitys on mahdollista. Runkatessa sormet aiheuttavat enemnmän rasitusta toiselle puolen. Paisuvaiskudokseen aiheutuu mikrovaurioita, jotka levossa kuitenkin korjaantuvat, paisuvaiskudos siis kasvaa, se voi ottaa enemmän verta vastaan (=kasvu). Toisin sanoen penis kasvaa enemmän toiselta puolen. Omasta mielestä homma on niin, että jos vasem. runk. niin penis taipuu vasemmalle päin.
kiistäminen ilman perusteellisia tutkimuksia on vahvistaa käsitystä siitä, että siellä ollisi karkureita ammuttu yli sallitun määrän. Paikkakuntalaisten tieto asiasta on liian yksimielinen ollakseen puppua.
Tuolla samalla lailla ne polsut hävittivät suomalaiset omalta puoleltaan ennen sotia. Niilläkin oli kätyreitä ja syväkurkkuja. Menkää venäjälle tutkimaan näitä asioita ja mitä siellä on tehty ja ottakaa tubilääkkeet mukaan.