Bravoni istuinlämmitin ei toimi. Vika ei ole sulakkeessa; se on tarkistettu. Minkälainen homma on ko. lämmittimen korjaus; jos tekee korjaamolla, onko kallis? Pystyykö toisaalta itse korjaamaan, ja jos pystyy, niin miten homma tehdään?
Vastaukset 3
- stiilosti
Hieman alempana on puhetta marean penkinlämmitistä. Brava/bravo penkit kuuluvat samaan sarjaan, lukaise sieltä ohjeet.
Olethan painanut penkin lämmittimen virtakytkimestä virran päälle? Katkaisija on niin huomaamaton ja sellaisessa paikassa, että minulta meni pari vuotta ennen kuin keksin sen olemassaolon. Käsikirjassa siitä ei ole mitään.
Kuljettajan puolella katkaisijan mustaa painonappia painetaan oikealla kädellä, vieressä istuva painaa vasemmalla kädellä, kumpikin vaakasuoraan auton edestä auton taaksepäin. Katkaisija on penkin alla ja liikkuu siis vaakasuoraan. Kun virta on päällä, penkin toisella puolella oleva pieni punainen led-valo palaa.- Arla N.
joka ei näy kun on piilossa turvavyön alla, kun turvavyö on kiinnitettynä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1552070
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta3731534Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.1781082Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.279754- 271649
- 33641
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut12631- 191583
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen22547- 42522