Kuka vielä uskoo israelin valheita

4154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...pitäisi uskoa?

Äänestä

uskon

Äänestä

valheita?

Kuka uskoo Suomen median puolitotuudellista (tarkoituksella) harhaanjohtavaa uutisointia Israelin tapahtumista?

Aika moni. Nämä lännen 'hyödylliset idiootit', joita ääri-islamilaisten järjestöjen on helppo pitää pikkusormensa ympärillä.

Äänestä
  • sanoi juutalainen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keiken sen paskan jälkeen kirjoitti:

mitä ne on mailmalle valehdelleet.

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2006/11/484725

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu