Alfa 164 Q4

Löytyyköhän Suomesta mokomia ja mikähän mahtaisi olla verrokki?
Halvalla lähtisi ainakin alkuperämaasta.
2225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitähän jos odoteltaisiin vielä sitä uutta lakia ja toivotaan että noita verrokkeja ei enää sitten tarvita, ei kai tässä enää kauaa voi mennä.

ps. kai sitä vähintään maseratiin verrataan..?

Äänestä

Tietääkseni Suomessa on yksi 164 Q4, sekin tekniikanvaihto tms. Tämä taisi olla tilanne ennen veromuutosta, tiedä sitten onko noita uitettu sen jälkeen.

Autot eivät ole kalliita mutta ylläpito voi äkkiä olla, tuo nelivetotekniikka ei tietääkseni ole käytössä missään muussa mallissa. Verrokki olisi ehkä joku Audi A6 Quattron tapainen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Putti kirjoitti:

Löytyyköhän Suomesta mokomia ja mikähän mahtaisi olla verrokki?
Halvalla lähtisi ainakin alkuperämaasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu