Viikonlopun ratoksi

1138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

puhutaan aiheesta. Joka toinen viesti ei näytäkään olevan samalta tyypiltä typeriä heittoja: "Pidät siis itseäsi vähemmän älykkäänä?" ,"Joten se tästä aiheesta.", "Heh, asian vierestä menee tekstisi ja lujaa, mutta antaapa olla. Selityksiä ei löydy. Ymmärrän hyvin.", "Nähty on! :D", "Haukotus! Taitaa olla nukkumaanmenon aika.", "Ei muuta sanottavaa.", "Usko pois.", "Huomattu on.", "Ai sinäkin olet "niitä"! *huokaa vielä syvemmin* :D"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Promise kirjoitti:

Heviä stuffia.
http://www.nakokulma.net/index.php?topic=12512.0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu