IPU:n kannatuslukemat ovat nousussa!

Kannatusmittautukset ovat nousussa IPU::lle äänestys on peräti 4,1 %, se tietää ehkä jo yhden kansanedustajan läpimenoa!
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tietenkin tämäntapaisilla mielipidekyselyillä on enemmänkin suuntaa-antavaa merkitystä.- Itsenäisyyspuolueen menestykseen olen minäkin osannut varautua ja uskon vakaasti siitä tulevan eduskuntapuolueen.
Tiedotustilaisuus eduskuntatalon edustalla on muodostumassa suoranaiseksi läpimurroksi. Kansan sympatiat ovat urhoollisen puolueen tukena.- Valtaapitävien taholta oli suuri virhe ryhtyä hankaloittamaan mielenilmaisun teknistä toteuttamista. Sillä tempulla näyttääkin olevan Itsenäisyyspuolueen kannatusta lisäävä vaikutus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennustettu asia! kirjoitti:

Kannatusmittautukset ovat nousussa IPU::lle äänestys on peräti 4,1 %, se tietää ehkä jo yhden kansanedustajan läpimenoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu