pruuke haluaa tyttönsä kaikki miehet

silla on joku ihme trauma saada kaikki tyttönsä a stephanien miehet ja lapset itselleen tosielämässä tuommoinen akka olisi jo pöpilään lähetetty.
1295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Järkytyin kun viime jaksossa Nick syytti Bridgetiä, joka rukoili anteeksipyyntöä.
PÖYRITYTTÄVÄÄ!
Nyt oli puurot ja vellit sekaisin ja viimeinen moraalinsiemen tipotiessään. Bridget itkee ja anoo anteeksiantoa, Nick-setä naama punaisena räyhää, vaikka itse syypää.
Ja sitten tuohtuneena kiikutetaan raskaana oleva nuori nainen pyytelemään äidiltäkin anteeksi.
Ja hyö oli ite olleet rakkausjutuissa keskenään.
Että kukakohan keneltä olisi pitänyt pyytää anteeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mievaannn kirjoitti:

silla on joku ihme trauma saada kaikki tyttönsä a stephanien miehet ja lapset itselleen tosielämässä tuommoinen akka olisi jo pöpilään lähetetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu