Litvinenkon myrkky tuotiin näin

Litvinenkon myrkky tuotiin nestemäisesti liotettuna paikalla ja sekoitettiin teehen.

Venäjällä mutta myös Israelissa ja USA ssa ja Puolassa valmistetaan näitä radioaktiivisia "pommeja" joita ei mikään voi tunnistaa kun sitä kuljetetaan. Se ´toimii kuin pommi tavallaan.

kahta litkua vaan sekoitetaan.
17791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

raivostuttaa kun lyö kapulaa rattaisiin. Tarkoitus heikentää Putini ja venäjää.

Äänestä

on löytynyt USA:n Lontoon suurlähetystön läheisyydestä. Juttu haisee ja pahasti

Äänestä

ja tavallaan älykäs "pommi". Määrää vaihtamalla ja sekoitussuhdetta voidaan aiheuttaa isokin tuho tai paikallinen pieni. Hajuton, väritön ja geelimäinen.

Äänestä

ja sitä kuljetetaan mm. Suomen kautta maailmalle.

Äänestä
  • saa enää tuoda paljoa tarkistusta vaativia shampoo ym litkujakaan. Tekijät itse tiesivät litkujen vaarat ja osasivat varautua vastapuolen elkeisiin Siksi.

    Äänestä

ja sitähän L nautti.

Äänestä

paljastua ammattitasolla. Siksi ne käyttivät tuota menetelmää, sillä sitä ei havaita ilman erityisvempaimia.

Äänestä

viestiketjun. "Käden jälki" näkyy.

Äänestä
  • kirjoittajia on enemmän kuin yxi.

    Äänestä

  • ettet osaa hommaasi kirjoitti:

    kirjoittajia on enemmän kuin yxi.

    Koska yksin kirjoitit tiedät asian.

    Äänestä

mitä ottaisit huomioon? Ja että huomio kääntyisi haluaamsi suuntaan?

Houkuttelisit kohteen paikalle jollain todella houkuttavalla (Anna P stä tietoja muka L tutki sitä)

Veisit suhteellisen outoon paikkaan jossa ruuan kanssa puuhailu ei kavereitten kesken herätä huomiota.

Käyttäisit ainetta jolla varmasti kuolisi.
Varmistaisit ettei kukaan saa vihiäkään aineesta hajun tms perusteella.

Jättäisit jälkeen dokumentteja Vainajalta jotka suuntaavat epäilyt Putiniin. Kirje jne.

Litvinenkon perhettä oltiin varmasti kiristetty jos kirjettä tulkkaa. Siksi L oli pakotettu puhumaan enkelsitä ja Putinista.

Äänestä
  • oli otettu muka suojaan Britteihin että sen olivat järkänneet Putian vastustava puoli. Ei ole eka kerta kun sinut houkutellaan ansaan. ja Uhrataan kuin muinoin Lähi-Idässä Jumalan asialla.

    Äänestä

plonium ja siksi niitä laitoksia on harvassa. On siis jäljitettävissä ihan realistisesti.

Äänestä
  • Eikä ole helppo jäljittää. Mulla on esim. kellarissani hamppuviljelmäni vieressä hiukkaskiihdytin jolla valmistan poloniumia harva se päivä, mutta ei siittä kukaan ole tietoinen. Olen myös elävä todiste siitä, miten hampunpolttajat voivat olla vaarallisia, kun tuollaisia ydinpommejakin valmistelen.

    Äänestä

tietää varmuudella että pystyy vaikuttamaan asioihin senkin jälkeen kun on heittänyt veivit.Tälläkin hetkellä säädöt on tuolla 80 ikävuodessa säädettynä.Eli laitos kytkeytyy automaattisesti pois päältä kun toi ikä on saavutettu.

Äänestä
  • minuutin välein laatinut viestin.

    Äänestä

  • kuka se takana on. Miten hölmönä oikein pidätte ihmisiä? Mutta teitä viedään ja lujaa, eikö niin, olenko Venäjävastainen sittenkään vai juuri sitä? heheh.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tässä malli kirjoitti:

Litvinenkon myrkky tuotiin nestemäisesti liotettuna paikalla ja sekoitettiin teehen.

Venäjällä mutta myös Israelissa ja USA ssa ja Puolassa valmistetaan näitä radioaktiivisia "pommeja" joita ei mikään voi tunnistaa kun sitä kuljetetaan. Se ´toimii kuin pommi tavallaan.

kahta litkua vaan sekoitetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu