Hah, hah onpa oikea neronleimaus tämä Danone jogurttimainos. Kaksi toinen toistaa tavallisempaa naista on yhdessä jääkaapin äärellä pohtimassa sitä, mikä lihottaa ja mikä ei. Hyvä mainos tietysti menee varmasti perille ja uppoaa kohderyhmäänsä. Itse en vain voi sietää tyhmiä mainoksia, enkä tyhmiä ihmisiä. Jos ei ole omia aivoja osta valita oikeaa jogurttia, niin ei sitten :(
Naiset jogurttipurkin
äärellä :D
4414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kaksi TAVALLISTA naista´... ahaa, kaipaatko jotain vähäpukeisia DD kuppisia silikoninaisia siihen, niin sitten kelpais??
jotka eivät näyttele ja ovat ihan sitä mitä ovatkin, perunanenä ja häijy ulkomuoto ei ole näillä naisilla mikään lisävaruste, se on tullut ihan luonnostaan. Hyvää jatkoa vaan junteille, älkää muuttako itseänne :)
....sulla on todella isoja ongelmia...
Juu samaa mieltä. Vitun typerä ja teennäinen mainos joka jaksaa terrorisoida päivää.