haluan sinut kakkosmiehekseni

juttelemaan vain ei muuta?? Ukko on niin tyhmä ja aina kännissä.
243537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Olis ihan kiva tutustua. Istuttaisiin iltaa kynttilänvalossa.

Äänestä
  • Kynttilä perseeseesi. Ja istu sitten.

    Äänestä

  • Työnnä se kirjoitti:

    Kynttilä perseeseesi. Ja istu sitten.

    Mitä hittoa sä homo meuhkaat. Työnnänkö sen kynttilän sun kitaas vai? Kerro paikka.

    Äänestä

30 vm valmiina keskusteluihin

Äänestä
  • Ei tartte edes houkutella.

    Äänestä

Tehdäänkö miten pitkä sopimus näin alkuun, vaiko jatkuu jos kiinnostaa- periaatteella ????

Äänestä
  • Sekuntiakaan pitemmälle. kaikenlaista sitä onkin liikkeellä. Senkin ruttotautiset, vironmatkailijat.

    Äänestä

  • Pätkääkään kirjoitti:

    Sekuntiakaan pitemmälle. kaikenlaista sitä onkin liikkeellä. Senkin ruttotautiset, vironmatkailijat.

    Sulla on varmaan menopaussi ollutkin jo ajat sitten....ei ihme jos ei kiinnosta ! Ainoo harrastus sulla on repii suutas täällä keskustelupalstoilla ja vetää seisokit vessassa tumppuun...no ei ehkä tuu tauteja, jos muistat pestä kätes vaan ennen sitä..........

    Äänestä

ei miestäs vaan sua, voivoivovii, istu banaanin päälle että tiiät mikä läski apinatar oikein oot... petä miestäs oikein kunnolla saakelin monkeytar perkele..

Äänestä

aina kännissä? Et o ajatellu että se on aina kännissä että kestäis katella sua, ihrapalloa, jospa sitä oksettaa sä kaikellalailla, häh? Muista että huonoon parisuhteeseen tarvitaan aina kaksi henkilöä, piste! Kumpikaan ei o syytön, taidat syyttää syytöntä samalla ku popsit suklaalevyä hampurilaisen jälkeen, kato peiliin!

Äänestä

jutteluseura.m 40

Äänestä
  • mutta laskeskelin nuita .....joo,on niitä liikaa.Puhuisin vain Koukkuniemen vanhainkodista.Asunkin ihaan lähellä sitä,mutta hyvät päivät sinne jonnekkin ja viikonvaihdetta myös.

    Äänestä

jos suostuisin. Koska SINÄ olet petollinen ja olet kiimoissasi hylännyt lapsesi.

Äänestä
  • lapsensa jonkin miehen takia. Oman rakkaan lapsensa iljettävää.

    Äänestä

  • jotka hylkäävät kirjoitti:

    lapsensa jonkin miehen takia. Oman rakkaan lapsensa iljettävää.

    hylännyt pienen lapsensa tietyn kutinan takia.

    Äänestä

..nukke,..tai pyydä ukkoas ostaan sellainen, ei edes väitä vastaan, tai oo erimieltä kuin sinä.

Äänestä
  • nämä ah niin tunteikkaat viestit! Mikä lataus ja antaumus verbaaliseen taisteluun!

    Äänestä

  • Kun lukiessani kirjoitti:

    nämä ah niin tunteikkaat viestit! Mikä lataus ja antaumus verbaaliseen taisteluun!

    ..sitten et oo seurannut mitä olen ennen,
    runoillut esim. tälle palstalle yn muille,..

    Huhuu pitipäs oikein itsekin lukea tätä mun päiväkirjaa, mut niitä alkaa olla jo sen verran että ei itsekään usko kirjoittaneen niitä, ja kun lukee, niin saa hyvät naurut. ;)

    Yksikin kiitteli, tosiaan(on kyllä "rakkaus-läpinä") kesärunosta, näin:

    " IHANA RUNO!!
    Tulostin sen,suurennan ja laitan työhuoneeni seinälle!!!!:) :)"

    Löytyy myös viime vuoden joulusta ainakin pari runoa, ja muista en kerro,....

    Äänestä

oikeassa.Kuka sitä päiväkaudet juoppoa kuuntelee.Juopon puheet on .......kuuule...tuota..jne.Sääliksi käy tyttöstä.

Äänestä

laita vaan osoite. Et pety.

Äänestä

kakkosmiehiä. Haikailei kerrankin ykkösmiestä. Täällä olis sellainen isolla ÄMMÄLLÄ!

Äänestä
  • miesten hommista mitään. Tiedän tämän päivin sinulle just sopiva kaksi luuseria sopii kuin sinappi jäätelöön.

    Äänestä

kakkosmiehiin. Ei päivi paha ole ompahan vaan heikko.

Äänestä

vaikka on rakkaani. Vielä sinut saan!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päivi l kirjoitti:

juttelemaan vain ei muuta?? Ukko on niin tyhmä ja aina kännissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu