TURKKI TUO EU:LLE ONGELMIA, SIKSI EI TURKILLE

Turkki on osoittanut, että Eu:n jäsenenä se tulee olemaan hankala. Eu:lla on ongelmia ilman Turkkiakin.
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miljoonia halpatyöntekijöitä! Niitä odotellaan polkemaan palkkoja kaikkiin EU-maihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puolan opetus kirjoitti:

Turkki on osoittanut, että Eu:n jäsenenä se tulee olemaan hankala. Eu:lla on ongelmia ilman Turkkiakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu