tunteeko joku

tietääkö joku oulun myllyojalta sitä myllärin kassaneitiä? ihana blondi.
41958
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

homoheikki! mutta eihän suklaassa mitään pahaa nykyään enää ole... T: Pirjo Petteri ;)

Äänestä

kuka mua kattelee..?!? paljasta heti!

Äänestä
  • minä,ku oot niin hyvännäkönen...

    Äänestä

  • eccek2 kirjoitti:

    minä,ku oot niin hyvännäkönen...

    ja mikä mussa hyvännäköstä..hanki lasit tai vahvemmat jos on jo ennestään.. :) Taidat itse olla yksi käsittämättömän upea nainen..jos oot se, haluun sut heti! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eccek2 kirjoitti:

tietääkö joku oulun myllyojalta sitä myllärin kassaneitiä? ihana blondi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu