Takahikiän Mia

Mistä Takahikiästä toi Mia oikein on? Tosi juntti ja ärsyttävä.
23113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aika läpinäkyvää Mialta tuo Anssin pompotus ja näytti kyllä minusta siltä etteivät he loppupelissä mikään pariskunta tule olemaan. Siinä lopussahan tuo naikkonen jo epäili josko se Anssi olisikaan se elämänsä mies...

Siis näkeehän tuon jo kilometrin päähän miten Anssi on ihan sekaisin Miasta, joka vaan leikkii pojan tunteilla. Mutta noinkohan on Mialla vara leikitellä, tuskin on miehiä jonossa tulossa Kemijärvelle.

Äänestä
  • Syrjäkylillä riittää miehiä naisille. Miiallakin on varmasti ollut mistä valita. Epäilin heti onko oikeasti kiinnostunut Anssista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Upperi kirjoitti:

Mistä Takahikiästä toi Mia oikein on? Tosi juntti ja ärsyttävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu