Tämä on urheiluhuumaa

pahimmillaan >:(

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1279751

Aivottomat kusipäät liikenteessä, siilitukat vauhdissa. Siilitukka=kusipää, aivoton paskahousu ja luuseri.

Luuseri käy heikompansa kimppuun, koska ei pärjää isommilleen. Luuseri saa nautintoa toisten vahingoittamisesta. Luuseri ei ole saanut pienenä tarpeeksi tissiä ja luuserin isä on työtön juoppo. Pojasta kasvaa samanlainen mitättömyys kuin isästään. Aivot eivät toimi normaalisti, luuseri kykenee keskustelemaan vain nyrkkiensä kautta. Kusipäisyys on kasvussa tässäkin maassa.

2

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Nyt kun leimaat siilitukat huligaaneiksi niin antaisitko vähän jotain faktaakin väitteesi tueksi? Pelkkä takapajuinen ja ennakkoluuloinen mielipiteesi ei oikein riitä.

      Vai etkö halua leimata tällä kertaa koko paikkakuntaa kun ne eivät ole niitä tyhmiä stadilaisia ja kohdistat turhuutesi tietyn näköisiin ihmisiin?

      • ei :0

        valitettavan usein lehdestä saa lukea, että tietynnäköiset ihmiset ovat tehneet jotain ja valitettavan usein väkivaltaisesti käyttäytyvät ihmiset ovat juuri tuonkaltaisia "siilitukkia".

        Lähes sokean raivon partaalle minut saa turha, raukkamainen, kusipäitten harrastama väkivalta, jossa ei ole mitään järkeä, ei mitään puolusteltavaa ja heitä ei tule paapoa, vaan antaa samalla mitalla takaisin, oli tukka millainen hyvänsä. Mihin lie nuokin raukat paskahousut ovat karkuun lähteneet? On varmaan nyt hyvä joulumieli tuollaisilla munattomilla kusipääsankareilla. Nyrkki puhuu, koska kusipää ei järkeä ymmärrä, eikä luuseri osaa puhua, eikä hakea apua ongelmiinsa. Pamppua tuollaisille paskahousuille ja kunnon simputusta, niin johan oppisivat, ettei väkivalta kannata.

        Paapoakko heitä sitten pitäisi?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4048
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2901
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1311
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      899
    6. 131
      875
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      864
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      811
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      750
    Aihe