Greg Valentino nykyajan bodaajaihanne

Hauis 70 cm please

Greg Valentino taitaa olla nykyajan bodausihanne. Tällä miehellä on kunnon kädet.
http://video.google.com/videoplay?docid=-6625402029184455680&q=Greg Valentino
http://blog.rockonchris.com/images/18128-17305/greg_valentino.jpg
http://files.myopera.com/Mathilda/albums/79809/roids.jpg

Onko jollain ohjeita miten noita steroideja pistetään suoraan hauikseen ja muihin lihaksiin? Annostukset ja pisto-ohjeet. Kertyykö pistoksista arpikudosta kun ilmeisesti täytyy piikittää todella usein tuollaisen ihannevartalon saamiseksi.
Ajattelin itse rakentaa reidet saman mallin mukaan, joten mihin reisiin nuo pistokset annetaan. Olisi hienoa omistaa Greg Valentinon kädet ja olkapäät sekä Tom Platzin reidet. Noihin minä pyrin.
http://www.bbcenter.sk/images/gallery/muzi/tom_platz/platz06.jpg
http://www.athlete.ru/fotos/profi/tom_platz/tom_platz_007.jpg
Entä selkä ja rintalihakset, en vielä ole törmännyt oikein vastaavaan niissä kuin Gregillä ja Tomilla nuo kädet ja jalat.
Sairaan siistejä tyyppejä johon on hyvä pyrkiä.

11

1765

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hauis 70 cm please

      En nyt tietenkään oleta että pelkät steroidit auttaa vaan treenaan myös hullusti.

    • hmm...

      täytyy kyllä sanoa että platzin vastus medialis-lihaksen kehitys on ihan omaa luokkaansa

    • perttim2

      Suosittelisin sinua piikittämään suoraan päähän, josko se kasvattas järkee sulle?

    • Random

      Greg on minullekin esikuva, Kunnon hardcore-bodari joka on todella tehnyt töitä lihaksiensa eteen ja kärsinytkin bodynsa takia. Harmi ettei Gregin sivuiltakaan löydy noita annosteluohjeita. Piikitys suoraan lihakseen hieman hirvittää mutta jos tollaiset lihakset saisi niin mikä ettei.
      Harmi että noin paljon treenaamalla lihakset saattavat tulehtua ja kerätä mätää, toivottavasti ei itselle käy samoin.

      • holia

        öljyä siellä on/oli sama ku laittas silikoni implantit käsiin (tulis ainaki paremman näkoset)


    • MassivBody

      Greg Valentino vie lihakset ja bodauksen aivan uuteen luokkaan. Mies myöntää avoimesti piikittävänsä steroideja ym. suoraan hauiksiin. Näin massiivinen lihaskasvatus myös aikaansaa tulehduksia ja dokkarissa mies jopa injektioruiskukaupalla poisti mätää lihaksestaan. Aivan upea harrastukselleen ja ammatilleen omistautunut nykyajan bodari. Kiitos ja kumarrus Valentino!

    • Iso_Arska_

      Greg herättää intohimoja puolesta ja vastaan, mutta kyllä mies on yksi ehdottomista suosikeistani.

    • idiootteja
    • jonkin aikaa

      kertokaas mistä mäkin saan noita mömmöjä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      70
      4505
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      119
      3412
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      35
      1958
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      88
      1202
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      93
      965
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      922
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      827
    Aihe