liittyä vai saako uudesta autoilijoitten yhdistyksestä paremmat edut
kannattaako
sfc karavaanareihin
91625
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
voipi olla tai sitten ei! Mieti nyt kuitenkin.
Kyllä mielestäni kannattaa ja saa etuja.
"Kyllä mielestäni kannattaa ja saa etuja." Kerros nyt miten se on todellisuudessa, älä vain omaa mielipidettäsi.
Klikkaa itsesi saitille: www.karavaanarit.fi niin tietoa löytyy, eikä tarvitse moittia muita huonoista ohjeista.
Kerroppa minullekin, mistä kohtaa http://www.karavaanarit.fi/ sivuilta löytyy nämä http://www.autocaravanfinland.fi/ antamat edut. Eikös siinä juuri tämän uuden yhdistyksen etuja ollut kehuttu.
Ensimmäinen vastaaja vastasi niin ympäripyöreästi, ettei siitä ota selvää itse Erkkikään. Ei vain vaivautunut selventämään kantaansa. Saapi sitä vaikka eppäillä provoksi.
naulata kalustoasi jollekkin alueelle pysyvästi perennapenkkeineen, ja kuljet myös ulkomailla, niin silloin kannattaa liittyä autoliittoon http://www.autoliitto.fi/. Kannattaa tutustua,edut paremmat varsinaiselle automatkailijalle, se autoilijoiden yhdistyksen kupla on vissiin jo puhjennut.
Mitä etuja uuden yhdistyksen jäsenet saa? Majoitus, lautat, kaasu, muut edut?
Mikä uusi yhdistys?