Ennen vanhaan chatissa pyöri Birgitta Hyvinkäältä...mm. nimellä Lumia49...missähän hän on nyt?
Birgitta Hyvinkäältä?
11
683
Vastaukset
- esteri-49N
hei vaan arwokas.täällä hengailen yhä.t.lumia49
- Arwokas
No moi Birgitta! arvaatko, kuka kyselee...aikoinaan juteltiin chatissa paljonkin...voiskohan sulle lähettää sähköpostia...?
- Arwokas
No jokos se Birgitta/Lumia/Esteri hävis...
- Arwokas
Hyvää joulua vaan Birgitallekin...vaikka ootkin aika hiljainen...
- ole mennyt hiljaiseksi
Arwokas kirjoitti:
Hyvää joulua vaan Birgitallekin...vaikka ootkin aika hiljainen...
niin hyvää uuttavuotta sinullekkin.....
- Arwokas
ole mennyt hiljaiseksi kirjoitti:
niin hyvää uuttavuotta sinullekkin.....
Hyvää uutta vuotta Birgitallekin...kiva ois joskus jutella...
- esteri-49N
Arwokas kirjoitti:
Hyvää uutta vuotta Birgitallekin...kiva ois joskus jutella...
kirjoita postiini...ni jutellaan.
- Arwokas
esteri-49N kirjoitti:
kirjoita postiini...ni jutellaan.
Heippa taas!
Muuten hyvä, mut en tiedä sun osotetta... - Arwokas
Arwokas kirjoitti:
Heippa taas!
Muuten hyvä, mut en tiedä sun osotetta...Aika hiljasta on pidelly Birgitan suhteen...
- Jussi_juu
Hyvää kevättä sulle!
- Jussi juu
Jussi_juu kirjoitti:
Hyvää kevättä sulle!
Missähän sinä luuraat...saiskos sinuun yhteyttä...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096676Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884311L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453629TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133030Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261630- 661048
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551023Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991004- 9999
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47969