alkaa nää salaliittohihhulit kyrsiin.
Tarvitaan Sionistifoobikot palsta
8
221
Vastaukset
- Ak1
Olisi tarkoitus keskustella poliitiikasta eli reaalimaailman ilmiöistä. Muut voisivat kertoa fobioistaan ja vainoharhoistaan jossain muualla esim. sopivien viranomaisten luona.
- sanoa sen, että
mikäli olisi olemassa todellakin voimakas sionistinen liittoutuma, tai salaseura USA:n hallintokoneistossa, olisi Israelin valtion nykyinen koko ainakin yhdistetyn Ranskan ja Saksan suuruusluokkaa. Nyt siellä on seitsemisen miljoonaa rupista ihmistä, jotka tosin ovat siitä sotahulluimmasta päästä. Ei sellaisella porukalla tehdä maailmahistoriaa.
Mutta että maailmanlaajuinen salaliitto...
- virallista
totuutta niin silloin käy juuri noin.
Faktathan todistavat monet salaliitot toimiviksi ja wtc:kin on paljastumassa bushistien järjestämäksi
sama pätee illuminaattiin, kyllä se toimii jos osaa vetää oiket johtopäätökset tapahtumista.- Tar.
Komppaan.
Huvittava ilmiö on olla hiljaa vaikka todisteet valheista lyövät kasvoille ja nimitellä hulluiksi niitä joilla on faktoja, tietoa.
Terveisiä vaan ketjun aloittajalle. - Infidel
Tar. kirjoitti:
Komppaan.
Huvittava ilmiö on olla hiljaa vaikka todisteet valheista lyövät kasvoille ja nimitellä hulluiksi niitä joilla on faktoja, tietoa.
Terveisiä vaan ketjun aloittajalle.niin miksi vain vajaa kourallinen ihmisiä uskoo niihin?
- ...
Infidel kirjoitti:
niin miksi vain vajaa kourallinen ihmisiä uskoo niihin?
yksinkertaisesti ei tiedä mistään mitään. Informaation puutetta. Ei tässä ole kyse vain uskomuksista, vaan informaatiosta.
http://www.fpp.co.uk/online/01/10/Sharon3.html
http://www.voxfux.com/features/stranger_than_fiction.htm
http://www.natall.com/who-rules-america/
http://www.rys2sense.com/anti-neocons/viewtopic.php?t=1388
IHMISILLÄ EI OLE TIETOA!
Ja kun jollain on niin heti vedetään antisemitismi -kortti esiin. Sorruin siihen itsekin ennen kuin otin asioista selvää. Sionismilla ei ole mitään tekemistä juutalaisen kansan kanssa, sionistit haluavat pelkästään tuhoa muille paitsi itselleen, mukaanlukien juutalaiset.
- rapparien ylistäjät
sinne.. mm. k k k....ym
PS. Hyvää Luciverin päivää!- imeneet
Juutalaiset Göbbelsin opit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset
"Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-27399126Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta
Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir3737846Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681605503William ja Sonja Aiello ERO
Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!542316Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."
Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun62076Se siitä sitten
Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy821717Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan191659Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921396Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4391332Stefusika räkättää
kun on viikon ollut kuivilla ja poliisi puhalluttaa just silloin. Muutoin olis jääny kiinni. Ja sekös sikamiestä hirnuttaa. Ällö ukko ja vielä ällömmä801199