Kaikki miehet ovat kamalia valittajia.
Luulevat olevansa niin suuria,
heissä on kyllä fyysistä voimaa, mutta ei järkeä, tahdon lujuutta, pitkäjänteisyyttä.
Lisäksi on tutkittu, että
miehen kipukynnys on huomattavasti alhaisempi, kuin naisen.
He eivät kykene näkemään asioita muulta, kuin omalta kannaltaan. He eivät kykene tekemään enempää, kuin yhtä asiaa kerrallaan.
He eivät ajattele, ennen kuin tekevät.
Teidät on korvattavissa, te olette vain tyhjiä kuoria ja odotan sitä hetkeä, jolloin te poistutte maapallolta.
Katoatte kokonaan!
T: Perheen tehnyt, ilman miestä.
Miehet ovat yhteiskunnan syöpä!
2
1101
Vastaukset 2
- Rasisti on palannut
No nythän SE valittaja löytyi. Onko sinussa syöpäläinen ? Oletko sairas vai koskeeko päähän.
Rasisti palasi matkoiltaan. Toi vaimon tumman ja tulisen. Kauniin ja palvelevan. NAISEN.
Rasisti tunnustaa vain väriä. Tummaa sellaista. Naisen tumman ruskea silkkinen iho hyväilee ahavoitunutta kehoani omallaan ja palvelee. Antaa ja tyydyttyy.
Suomaassa on suomaalaisia naisia. He rämpivät tavallasi suossa lopulta todeten onnettomina miestenvihaajina kuinka elämä kaltoin kohteli. Kaltaisesi naiset valittavat ja ruikuttavat sitten yksinäisyyttään vaikkakin kohdallasi on todettava , että sama sukupuoli valintana voi tietenkin tuottaa tarvitsemasi tyydytyksen ja täyttää tyhjän kolosi jotenkin. Jollain lailla.
No , onneksi kaltaisiasi ei suomaassa ole niin paljon että ilma pilaantuisi. Täällä puhaltaa vielä raikkaitakin tuulia , mutta kyllä valintani on ainoastaan tumma. Sellainen tumma tamma.
Sellaisia suomaalaisia joita edustat ei tule päästää 100 km lähemmäksi. Olen allerginen niille onnekseni.
Koitapa ostaa kinkkua. Näin joulun lähestyessä vaikka. Syö siitä läski - tunnustele itseäsi - ja huomaat mistä johtuu , että olet mm. minun hylättyjen listalla - katkerana.
Ohhoijaa... - MAAPALLOLTA
POISTUMISTASI ODOTTAEN, LUOMAKUNNAN KRUUNU.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1062205- 103886
- 66823
- 46800
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???21736Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha517716Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76640- 64615
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23580- 57551