Miehet ovat yhteiskunnan syöpä!

kertova

Kaikki miehet ovat kamalia valittajia.
Luulevat olevansa niin suuria,
heissä on kyllä fyysistä voimaa, mutta ei järkeä, tahdon lujuutta, pitkäjänteisyyttä.
Lisäksi on tutkittu, että
miehen kipukynnys on huomattavasti alhaisempi, kuin naisen.

He eivät kykene näkemään asioita muulta, kuin omalta kannaltaan. He eivät kykene tekemään enempää, kuin yhtä asiaa kerrallaan.
He eivät ajattele, ennen kuin tekevät.

Teidät on korvattavissa, te olette vain tyhjiä kuoria ja odotan sitä hetkeä, jolloin te poistutte maapallolta.
Katoatte kokonaan!

T: Perheen tehnyt, ilman miestä.

2

1068

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rasisti on palannut

      No nythän SE valittaja löytyi. Onko sinussa syöpäläinen ? Oletko sairas vai koskeeko päähän.
      Rasisti palasi matkoiltaan. Toi vaimon tumman ja tulisen. Kauniin ja palvelevan. NAISEN.
      Rasisti tunnustaa vain väriä. Tummaa sellaista. Naisen tumman ruskea silkkinen iho hyväilee ahavoitunutta kehoani omallaan ja palvelee. Antaa ja tyydyttyy.
      Suomaassa on suomaalaisia naisia. He rämpivät tavallasi suossa lopulta todeten onnettomina miestenvihaajina kuinka elämä kaltoin kohteli. Kaltaisesi naiset valittavat ja ruikuttavat sitten yksinäisyyttään vaikkakin kohdallasi on todettava , että sama sukupuoli valintana voi tietenkin tuottaa tarvitsemasi tyydytyksen ja täyttää tyhjän kolosi jotenkin. Jollain lailla.
      No , onneksi kaltaisiasi ei suomaassa ole niin paljon että ilma pilaantuisi. Täällä puhaltaa vielä raikkaitakin tuulia , mutta kyllä valintani on ainoastaan tumma. Sellainen tumma tamma.
      Sellaisia suomaalaisia joita edustat ei tule päästää 100 km lähemmäksi. Olen allerginen niille onnekseni.
      Koitapa ostaa kinkkua. Näin joulun lähestyessä vaikka. Syö siitä läski - tunnustele itseäsi - ja huomaat mistä johtuu , että olet mm. minun hylättyjen listalla - katkerana.
      Ohhoijaa...

    • MAAPALLOLTA

      POISTUMISTASI ODOTTAEN, LUOMAKUNNAN KRUUNU.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      21
      3600
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      30
      3413
    3. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      50
      3371
    4. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      51
      3045
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      122
      2849
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      21
      2608
    7. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      114
      2332
    8. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2145
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      28
      1737
    10. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      134
      1370
    Aihe