Hauska testi, jossa voi katsoa kenet maajusseista saa lähimmäksi.
Mä sain Harrin...
http://www.hs.fi/parisuhdekone/lomake.jsp
Mä sain Harrin...
http://www.hs.fi/parisuhdekone/lomake.jsp
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mä sain Paula Vesalan...jippiiiiiiii!!!!!!
Juhana Helmenkalastaja!
on?
Nimittäin Virpi Hämeen-Anttila pasahti mulle.
Paula Vesala kyllä sais muuttaa vaikka heti meille!
kirjailija. Tunnettu eroottisvieritteisistä kirjoistaan... ;) Vanhempi (viiskybänen) nainen tosin.
mutta otan osaa:D
Juhana Helmenkalastaja kuuluu´ehdottomasti inhokkeihini
Teemu pakahti kohdalle. En ihmettele...;)
Osmo Kontula:) Jipii
olisi ihanteellisin kumppani minulle.:)))
Elomaa tokana (79) ja sitten (niinkuin aiemmin mainitsin) Helmenkalastaja ekana (80). Pitäsköhän tehdä testi uudelleen? :D
Kumppanini on joko Heinäsirkka tai Tiina Jylhä.
se sikafarmari ja 90 pojoa...
Heinäsirkka ja Tiina Jylhä MAAJUSSEJA...hmm...
Jos näistä pitää valita, niin olen aina ollut ihastunut Tiina Jylhään. Eihän tuo ikäero meidän välillä ole kuin parikymmentä vuotta, mutta tarvitsen nuorempia naisia kuin itse olen, koska ikäiseni eivät seksistä enää välitä!
Heinäsirkka, nimestään huolimatta, ei liene mikään kovin ketterä sirkka, mutta Tiina ketteryys minulle riittäisi ainakin toistaiseksi.
oli ykkösenä maajussien joukosta. Ei sinänsä yllättävää, n. 70% todennäköisyydellä.
olisi minulle paras, vähän on nuori. Ikuinen romantikko!
tuli tännekin.
eniten pojoja kiken kanssa, 78 pistettä.
Mutta eikös Mira ollutkin biseksuaali? No sehän sopisi sitten hienosti. Kakkosena oli Maajussi-Teemu, ja kolmosena - tattadadaa - Joonas Hytönen. =D Ei hyvänen aika.
Helmenkalastaja tuli mullekin. Mut kun kävin lukemassa sen perusteluja vastauksiinsa, niin ihan fiksulta vaikutti. Maajusseista ylinnä oli Teemu.
Ihmetytti vain se, missä oli Riston vastaukset/pisteet....
Eihän se maajusseista pelkästään oo, vaan ylipäätään kaikista suomalaisista julkkiksista.
Mulle sopis Hanna Pakarinen =D Tosin ku en noihin naisiin päin oo, niin Perttu olis sit se parhaiten sopiva =)Ja toisena Jonas Hytönen.. just jooo =DD