Bodomin legenda

Moikka

Tietääkö kukaan millon on tehty tämä ensi maanantaina kotikatsomossa esitettävä Bodomin legenda klo.21.20    ? Lukee vain että tuore kuvaus, mutta kuinka tuore? =)
93643
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

päätellen, tänä vuonna.

Äänestä

Kuvaukset olivat tammi-kesäkuussa ja filmi valmistui vasta viimeviikolla

Äänestä
  • Tänään se sitten nähdään mimmonen on:)

    Äänestä

Niin, kun tänään en kerkeä katsoa sitä ja mtn nauhoitus mahdollisuutta ei ole, olisi kiva tietää koska se tulisi uusintana. Jos vaikka Yle Teemalta tai joltain..

Äänestä

vuonna 2006! :)

Äänestä

Pakko sen on oltava muutaman vuoden vanha, kun kerta raina on vm. 2006

Äänestä

2006 se on tehty

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. . . kirjoitti:

Moikka

Tietääkö kukaan millon on tehty tämä ensi maanantaina kotikatsomossa esitettävä Bodomin legenda klo.21.20    ? Lukee vain että tuore kuvaus, mutta kuinka tuore? =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu