marissa ja ryan eros tän päivän jaksossa,tai niin ymmärsin.ottaa kalloon.mun mielestä niiden kuuluu olla yhessä.niin haluisin vaan tietää et jos joku tietää palaako ne vie yhteen niin viittis kertoo tai tietäs ees jonku sivun josta nään mitä seuraavaks tapahtuu!??
marissa ja ryan!!??
6
846
Vastaukset
- pari..
Mun mielestä ne on ihan surkee pariskunta.. :)
Se Marissa on jotenki niin ylimielinen tai jotain..- ne palaa ja palaa
no mutta ne palaa taas yhteen paitsi että marissa alkaa seurustella eka sen pahiksen wolfgangin kaa.. nii ja sit ku ne palaa yhteen niin marissa kuolee kolarissa=(
- mirkkuliiiiiiiii
joo no ei ne palaa yhteen. koska marishahan lähtee koko sarjasta pois. Ja jos haluut lukee juonipaljastuksia niin mee www.mtv3.fi/oc ja sieltä keskustelut ja sieltä löytyy juonipaljastuksia.
- M&R
Totta on. Ne ei palaa yhteen koska vikassa jaksossa missä Marissa on viel elos ei tapahdu mitään mikä viittais siihe et ne seurustelis:(
Munki meilestä ne oli täydellinen pari tai no ei ehk nyt niin täydellinen mut ne kuuluu yhteen!!- ...........
Ei ne enää niin hyvä pari ois, riitelee vaan koko ajan ja näin .
- anni2059
Tää sarja on lopetettu Amerikassa mut on tehty adressi et sitä jatkettais jos viititte nii laittakaa nimet : http://www.fox.com/oc/savetheoc/ :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578880IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116197Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.76924Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666