pidätte hirveää älämölöä Lordin puolesta niin täällä euroopan puolella sitä ei kuule radiosta lainkaan. Henkilökohtaisesti häiritsee kun joukko ei uskalla edes naamaansa näyttää, ja nolasivat itsensä linnan juhlista kieltäytyessään. On se vaan jotenkin niin lapsellista mutta kolahtaa ehkä keskenkasvuisiin jotka eivät vielä osaa asettaa asioita oikeisiin mittasuhteisiin. Onhan tässä vielä se puoli etten tiedä, millaisia finninaamoja maskien takaa paljastuisi joten niiden käyttöön saattaa liittyä ihan oikeakin syy. Saattaisi nimittäin katu-uskottavuus olla koetuksella.Tosin jo Kiss näytti mielestäni aikoinaan tosi naurettavalta maaleissaan ja ilmeissään. Sitten vielä sellainen juttu että eipä ole paljoa taottu raudan ollessa vielä kuumaa. Enpä ole kuullut että olisi levyä julkaistu tai yritetty muutenkaan hyötyä hetken julkisuudesta. Ei taida bändillä ollakaan paljon annettavaa musiikkibisneksessä.
Vaikka te
3
278
Vastaukset
- asua
jossain ämpärin alla tai olla muuten vain tyhmä. Lordilla menee paremmin kuin koskaan. Levyjä on myyty hyvin ympäri Eurooppaa ja keikat ovat aina loppuunmyyty, ihan sama missä ne pidetään.
Nyt he ovat saanet sopimuksen USA:sta ja aikovat mennä sinne keikkaileen. Parempi kuule kaveri pitää vain turpansa tukossa jos ei asioista mitään tiedä. Kumma kun joillakin on pakottava tarve tulla näyttämään omaa tyhmyyttänsä näille palstoille.- soitettaisiin
se kyllä kuuluisi. Sensijaan Rasmus on soinut saksassa jo vuoden. Paljastit muuten oman junttiutesi vastauksessasi. Ehkä olen tyhmä kun viitsin edes joskus käydä näillä palstoilla näitä teinijuttuja lukemassa. Taso on mitä on. Terveisiä peräkammarista ämpärin alta.
Kaipa se muuallakin eurooppaa on julkaistu, koska niin paljon myyty. nousi ympäri eurooppaa jopa lista ykköseksi. Näin ainakin Espanjassa ja Kreikassa.
Saksassa kaikki konsertit olivat loppuun myytyjä, mutta eihän niistä täällä Suomessa paljon kerrota. Ketäpä ne konsertit Saksassa täällä kiinnostaa.
Tietääkseni alku vuodesta lordin levy julkaistaa Yhdysvalloissa ja Kanadassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011233Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282222- 371619
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510