BUSHIN VIIMEINEN VIRKAPÄIVÄ MYY

hyvin amerikoissa. Erittäin suosittu on kello joka näyttää sekunnilleen kauanko Bushin virkakautta kestää :))

http://www.kaleva.fi/plus/juttu622122_page0.htm
6334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

amerikkalaiset kuvittelee, että Bush on se pääjehu joka vetelee naruja.

Wrong.

Bush on pelkkä sätkynukke ja siinä ei paljoa pelkät presidentinvaihdokset auta.

Äänestä
  • vaihtuu yleensä aina kun presidenttikin. Enempää narujen kanssa ei mikään porukka voisi sekaisin mennä, se on ainakin lohdullista.

    Äänestä

Tuollaiset kaupustelut ovat vasemmistolaisten käsissä, ja kansa ostaa, ihmettelen miksi!

Äänestä
  • väitteesi, Hitman-1?

    Äänestä

  • Tässäpä pari päällimmäistä syytä:

    1. Bush on jyrinyt Clintonin jäljiltä ylijäämäiseksi jääneen budjetin todella kuralle, eikä loppua tälle kehitykselle ole näkyvissä.

    2. Bush on valehdellut Irakin joukkotuhoaseista ja siis valheellisin perustein johtanut maansa sotaan joka on osoittautunut täydeksi katastrofiksi

    Muitakin painavia perusteita löytyy, mutta jokainen sekunti Bushia on liikaa!

    Äänestä

kerkiää tekemään vielä paljon pahaa:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hekottelija kirjoitti:

hyvin amerikoissa. Erittäin suosittu on kello joka näyttää sekunnilleen kauanko Bushin virkakautta kestää :))

http://www.kaleva.fi/plus/juttu622122_page0.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu