Aarosta...

Kyllästynyt

Voisivat lakata jauhamasta sitä Aaroa, koska se tuskin on enää sarjaan tulossa. Eiköhän Teemu Lehtilä ole saanut jo tarpeeksi "kärsiä" roolinsa tuoman leiman takia. Joku vielä kolkkaa hänet kadulla :(.

5

837

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • smile monkey

      mää oon samaa mieltä sun kaa. Kaikki va luulee että se tullee vaikka ei se kuietenkaan tule takas. Nää ihmiset vatvoo samoja asioita ikuisuuden kunnes ne oikeesti tapahtuu. sen vois unohtaa sen aaro homman kokonaan.

      • Laitelankalle

        Mut Moppe oli laitettu sohvalle..


    • äääääää

      olen ihan samaa mieltä. toiset on tosissaan näistä salkkareista ja aattelee et ne on totta. joku voi vaan kolkata ja aatella ettei lauran tarvi enää pelätä.aaro pois kuvioista!!!

      • raaka-arde

        aaro on rautaa ja sitä lisää!!!


    • Mitä höpöhöpöväitteitä ne puheet Maarit Salinin paluusta olivat? Maaritin piti muka palata sarjaan viime kuussa. Eipä ole näkynyt! Wikipediassa väitettiin syksyllä myös, että Aamu tulee takaisin keväällä 2007. Hän oli kiinnostava hahmo, joka saisi mielellään palata sarjaan, mutta miksi jonkun väitetään olevan palaamassa, jos tieto ei pidä paikkaansa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      219
      5016
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      191
      2705
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1582
    4. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      52
      1480
    5. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1282
    6. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      99
      1268
    7. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      132
      1247
    8. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      155
      1185
    9. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      109
      1184
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      82
      1163
    Aihe