No niin nyt olis aikaa!

Joulupyhät edessä ja tekemisen puutetta pukkaa!Eiköhän aleta kinaamaan jostain?
81241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sitten paska.

Äänestä
  • kinata, ehdota jotain muuta.

    Äänestä

Kaikki ranskalaisten autojen ostajat on homotaiteilijoita!

Kaikki saksalaisten autojen ostajat on homoinsinöörejä!

Kaikki jenkkiautojen ostajat on homoläskejä!

Kaikki japanilaisten autojen ostajat on fiksuja ja muutenkin hyviä tyyppejä!

Äänestä
  • kusettavia, mittareira ruuvavia, persaukisia jobbareita, jotka myyvä ylihintaisia paskoja tyhmille asiakkaille.

    Hyvää joulua ja haistakaa vittu.

    Äänestä

  • Joulupunkki kirjoitti:

    kusettavia, mittareira ruuvavia, persaukisia jobbareita, jotka myyvä ylihintaisia paskoja tyhmille asiakkaille.

    Hyvää joulua ja haistakaa vittu.

    kiistäis? Tarkotushan oli kinata...

    Äänestä

  • Joulupunkki kirjoitti:

    kusettavia, mittareira ruuvavia, persaukisia jobbareita, jotka myyvä ylihintaisia paskoja tyhmille asiakkaille.

    Hyvää joulua ja haistakaa vittu.

    typynen sulla näytillä, jonka piparia voitais tulla isommallakin porukalla haistelemaan ??? :-D

    Oman akan piparissa jo kulahtanut odööri...

    Äänestä

  • Kehukaa kaikki kun tein hyvän diilin seuraavassa casessa : Tuon Suomeen muuttoautona Dodge Magnum SXT vm.05, uusi kilsoja 14tkm ja kaikki herkut. Ainoa vika vaan ettei tule mahtumaan kunnolla parkkiruutuun Myyrmannissa mutta se on sen ajan murheita. Uskon etta te keksitte lisää noita vikoja niin meitsissä kuin autossa joten antaa palaa, odotan mielenkiinnolla ;P

    Äänestä

1.
On maailman suurin rikos,että tuulilasin lämmittimen patentti on Fordilla:
Niin nerokas keksintö niin paskassa autossa...tahtoisin vain sen lämmitettävän tuulilasin en Fordia! se on kuin homejuuston pala retiisin päällä(pidän homejuustosta).
2.
Helvettiin tinkaaminen, en osaa tingata olen suomalainen, tinkaaminen ei tänne kuulu, ei olla basaarilla. Autoliikkeet myykää autoja niiden oikeilla hinnoilla, ei niitä tomppelita kuitenkaan niin paljoa ole jotka sen alkuperoisen hinnan maksaa.Vituttaa tuollainen...ei maitoihinkaan tinkivaraa laiteta.
3.
Käykää vittu edes vilkasemassa sitä vaihtoautoa ennen kuin annatte siitä tarjouksen, ennen seuraavaa vaihtoa tuhoan autoa niin paljon kuin lain mukaan mahdollista..kyllä se auton kuntokin vähän vaikuttaa siihen miten sen saa eteenpäin myytyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuva! kirjoitti:

Joulupyhät edessä ja tekemisen puutetta pukkaa!Eiköhän aleta kinaamaan jostain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu