Kukaan ostanut tuolta Leadernutrition asematunnelin kaupasta G MASS:ia tai AFTER lisäravinnetta? Kun sivuilla ei näy hintoaj kysyisin paljon jompikumpi noista purkeista maksaa asematunnelissa?
Leadernutrition lisäravinen hinnat
peklu
131123
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
38/2kg
Parempi kauppa asematunnelissa on se UFS. G Mass on kauhena makuista sokerijauhoa, after taas hintaan ja sisältöön nähden kehno ostos. Osta mielummin Evolution Phase3 Uffelta tai sekoita itse hera, malto ja krea
Aika toisiaan vastaavat tuotteet. Jos laktoosi on ongelma niin sitten Phase3. Jos minulta kysytään niin suosittelen Ano´s specialia Finnmaxilta. Halpaa ja hyvä ravintosisältö.
Ano´s Special
Ravintosisältö/100 g:
Energia 1485 kJ/349 kcal
Proteiini 51 g josta lisätty L-glutamiini 10 g
kreatiinimonohydraatti 10 g
Hiilihydraatti 42 g josta laktoosia 1,2 g
Rasva 2 g
joku noista kolmesta ja veli sanoi että pakkotoisto kaupasta saisi 4kg american massblast 50€. mietin vielä
Vastaavan tuotteen ellet paremmankin huomattavasti halvemalla. Massblastilla voi maustaa omia sekoituksia, mutta sitä ei kannata ostaa kuin tarjouksesta. Jos sittenkään (perushera 800g=9,9€, panimosokeri= 3-4€ kilo, Malto 6€ kilo, Maitojauhe 2-3€kilo) Yht:~21€
Jos haluaa parantaa koostumausta, ostaa pussin heraa lisää= 31€/4,6Kg
Luehan tuosta Mannisen kommentit Massblastista ennen kuin teet erehdyksen:
http://forum.ufs.fi/showpost.php?p=112227&postcount=22
Shit-Blastia nyt saa Prismasta ainakin oliko se hintaan 35 tai 39 että tuskinpa kannattaa Pakkikselle rahaa lahjoittaa?
Lisää HICA potaskaa By Anssi "5mg nappiaminoja susirajalle" Manninen :D
http://www.pakkotoisto.com/vbulletin/showthread.php?t=41113&highlight=hica
eipä saa enään :/ ne nosti hinnan 45euroon.. :/
vipeillä irtoaa rapiat 42 euroa pakkiksen kaupasta.
muutenkin vip alennus 15% vetää hinnat aika raikkaaseen laskuun.
halpaa.
näkeekö vuosituloja mistään?
joku kilpailija kuitenkin ottanut selville, tili tiskiin...
kiinnostaisi vaan tietää kuinka hyvin se mainostus/aivopesu toimii?
Mutta mitä sillä Blastilla tekee vaikka ilmaiseksi saisi? Ei sovellu välipalaksi ja parempaa on tarjolla palkkariinkin!
Jos välttämättä haluaa käyttää yhden kaupan tuotteita vaikka muualta saisi edullisemmin ilman mitää vippejä niin sitten kannattaa varmaan vippi olla.