Tartu mikkiin!

Tämä on täyttä totta:

Kaksi Suomen huonointa naisartistia, siis laulajaa, ovat:
- Lea Laven
- Marion Rung

Tämän he todistivat tänä iltana (pe) tartu mikkiin -ohjelmassa.
Hävetti niin, että oli laitettava tv kiinni!
1206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on toi kuuntelu kiva että osasit laittaa television kiinni. Kysy apua täältä kun tarvitset avata uudelleen..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tämä ei huuhaata kirjoitti:

Tämä on täyttä totta:

Kaksi Suomen huonointa naisartistia, siis laulajaa, ovat:
- Lea Laven
- Marion Rung

Tämän he todistivat tänä iltana (pe) tartu mikkiin -ohjelmassa.
Hävetti niin, että oli laitettava tv kiinni!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu