Saddam muka hirtetty

Ei tuolla köydellä eikä tuolla solmulla ketään kuoliaaksi hirtetä - varsinkin kun jokainen voi huomata millaiset varusteet kaulassa ja selässä ovat. Ihan täyttä fuulaa koko homma.
Saddam on jo varmaan Afganistanissa ja voi paksusti siellä miljooniensa kanssa.
2327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sanon, että srilankakaisessa halvassa manillanyörissä tulee olla kymmenen kieppiä oikä jouston varaa. Taas luikahti maakuoppansa susiltaa katunusharjoitustaan opetelemaan tyranneiltaan. jatko livenä ohjelmassa:PAKO.

Äänestä

Suuri narabi ja sunni on poissa. Rauha hänen muistolleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cogze kirjoitti:

Ei tuolla köydellä eikä tuolla solmulla ketään kuoliaaksi hirtetä - varsinkin kun jokainen voi huomata millaiset varusteet kaulassa ja selässä ovat. Ihan täyttä fuulaa koko homma.
Saddam on jo varmaan Afganistanissa ja voi paksusti siellä miljooniensa kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu