Latosaareen illalla

Tässä pähkäilen että kannattaisko lähteä johonkinv vaikka Latosaareen illalla vai olisko vaan kotona, kyllä se vuosi vaihtuu tietysti kotonakin.
lähtee kuka lähtee.....
61234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

voisi mennä ottamaan Uutta Vuotta vastaan sielä on aina niin mukavaa.

Äänestä
  • ..pitää mennä minne haluaa....

    Äänestä

mainostaa?

Äänestä

Lähdin sittenkin Kivitippuun uutta nuotta vastaanottamaan, eikä tämä ollut mikään mainos, ei todellakaan,Kiitos kun luitte.HYVÄÄ UUTTA VUOTTA !

Äänestä
  • sieltä sitten?

    Minäkin suuntaan sinne, jos oli hyvä paikka.

    Äänestä

  • Iloa kirjoitti:

    sieltä sitten?

    Minäkin suuntaan sinne, jos oli hyvä paikka.

    Kyllä sekin hyvä paikka on, ainakin halvempi sisäänpääsymaksu kun latosaaressa, yleensä perjantaisin on paremmat esiintyjät mutta lauantaisin kannattaa mennä niin sopiii ainakin tanssimaan.Suosittelen lämpimästi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannattaisko lähteä kirjoitti:

Tässä pähkäilen että kannattaisko lähteä johonkinv vaikka Latosaareen illalla vai olisko vaan kotona, kyllä se vuosi vaihtuu tietysti kotonakin.
lähtee kuka lähtee.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu